Kaszub Cup - strona oficjalna

roda

Rocznik 1998

Pogo Lbork zwycizc Ogólnopolskiego Turnieju KASZUB CUP dla rocznika 1998

W sobot 28 stycznia na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszaka Macieja Payskiego w Luzinie odby si ju 8 tegoroczny turniej halowej piki nonej Kaszub Cup. Ty razem w imprezie organizowanej przez GOSRiT Luzino i Kaszubskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne rywalizowao niespena 200 zawodników i zawodniczek z 16 druyn rocznika 1998. W tym bardzo wyrównanym turnieju najlepsz druyn okazaa si druyna prowadzona przez Stanisawa Falitarskiego, Pogo Lbork, która w wielkim finale pokonaa Salos Supsk i w nagrod otrzymaa okazay puchar Wójta Gminy Luzino. Warto doda , e lborczanie wygrali równie ubiegoroczn edycj, kiedy jeszcze wystpowali pod nazw KTS-K SP5 Lbork. Trzecie miejsce w turnieju zajy Orlta Reda, które w spotkaniu o najniszy stopie podium pokonay Cisow Gdynia.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Szymona Tomaszewskiego z Pogoni Lbork, królem strzelców zosta Dawid Czerwionka z Cisowy Gdynia ( gra tego zawodnika podobaa si najbardziej obecnym na turnieju skautom ligowych druyn), a najlepszym bramkarzem Jakub Zdrojewski z zespou Orlta Reda.

Nagrody dla modych pikarzy ufundowali: Mariusz Maszota z El professional,  firma G.EN. GAZ ENERGIA S.A.,  Gminny Orodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie.

Kocowa kolejno Kaszub Cup rocznik 1998

1.      Pogo Lbork

2.      Salos Supsk

3.      Orlta Reda

4.      Cisowa Gdynia

5.      KS Kamienica Królewska

6.      Naki Olsztyn

7.      Stolem Gniewino

8.      Bkitni Gonne Mae

9.      GKS ukowo

10.  Iskra Gdynia

11.  GKS Luzino

12.  Olivia Gdask

13.  Profan Gocicino

14.  Orlta II Reda

15.  GKS II Luzino

16.  GOSRiT dziewczyny 99 Luzino

Za nami ju 8 tej zimy turniej Kaszub Cup – powiedzia Piotr Klecha , dyrektor GOSRiT Luzino –, wic czas na krótkie podsumowanie.  Dzisiejsi zwycizcy , Pogo Lbork doczyli do grona wczeniejszych triumfatorów ( rocznik 2003: 1. Sokó Boepole 2. Concordia Elblg 3. Lechia Gdask, rocznik 2002: 1. Olimpia 2004 Elblg 2. Lechia Gdask 3. Santos Gdask, rocznik 2001: 1. Elana Toru 2. Huragan Morg 3. Lechia Gdask, rocznik 2000:  1. AS Pomorze Sopot, 2. Lechia Gdask 3. Pogo Lbork, rocznik 1999: 1. Kadra Pomorza 2. Arka Gdynia 3. Batyk Gdynia, seniorzy: 1. BKS Lechia Gdask 2. Wikd/GOSRiT Luzino 3. Stolem Gniewino, dziewczyny: najlepsze druyny MUKS Praga Warszawa, Sztorm Gdynia.). W 3-letniej historii zawodów, uczestniczyo w nich ponad 150 druyn z 100 klubów z terenu caego kraju. W organizacj imprez zaangaowanych jest wiele osób, którym przy okazji chciabym podzikowa: Tomaszowi Myszewskiemu, Tomaszowi Jorynowi, Karolowi Zonkiewiczowi, Adamowi Olejniczakowi, naszym wolontariuszkom- zawodniczkom GOSRiT Luzino. Wszystkim sponsorom i fundatorom nagród: Panu Mariuszowi Maszota z firmy el professional, firmie G.EN. GAZ ENERGIA S.A, Kawiarence PRIME, Pomorskiemu Zwizkowi Piki Nonej, Panu Kazimierzowi Plocke, Wiceministrowi Rolnictwa, Panu Jarosawowi Wejer- Wójtowi Gminy Luzino, patronom honorowym: Ryszardowi Stachurskiemu   Wiceministrowi Sportu i Turystyki, Kazimierzowi Plocke Wiceministrowi Rolnictwa, Kazimierzowi Kleina, Senatorowi RP, Mieczysawowi Struk, Marszakowi Województwa Pomorskiego, Józefowi Reszke, Starocie Powiatu Wejherowskiego, Jarosawowi Wejer Wójtowi Gminy Luzino.

W tym roku odbd si jeszcze dwa turnieje, 11.02. rywalizowa bd zawodnicy rocznika 1997 oraz 3 marca spotkaj si druyny rocznik 1993 i modsi. Ju dzisiaj zapraszamy do udziau w tych zawodach.

KASZUB CUP 1997-1998
adowanie...

Musisz skonfigurowa widget zegar w panelu.