Rocznik 2004

Za nami już 3 tegoroczny turniej KLEBA/KASZUB CUP , który odbył się w ostatni weekend 23/24.11.2013 na luzińskiejHali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego . Tym razem w imprezie organizowanej przez KTS-K GOSRiT Luzino uczestniczyło 20 ekip rocznika 2004. Najlepszą drużyną tej dwu dniowej imprezy okazał się zespół Olimpii Elbląg, który w wielkim finale, po serii rzutów karnych pokonała Chojniczankę Chojnicę . Trzecią drużyną zawodów została Lechia Gdańsk, która w meczu o najniższy stopień podium pokonała gospodarzy, GOSRiT Luzino. Najlepszym zawodnikiem turnieju został  – Paweł Szreder ( UKS Jedynka Reda), bramkarzem Kacper Miotk ( GOSRiT Luzino), a królem strzelców Kacper Urbański ( Lechia Gdańsk). Nagrody dla najlepszych zawodników turnieju ufundowała firma Exclusive Sport.

Po zakończeniu turnieju odbyła się uroczystość wręczania nagród, w której wzięli udział p. Hanna Kleba Gozdecka - przedstawiciel sponsora tytularnego turnieju firmy KLEBA  z Luzina, Rafał Kaczmarczyk- b. zawodnik Lechii Gdańsk, Górnika Zabrze, Widzewa Łódź, Groclinu Grodzisk Wielkopolski oraz Piotr Klecha- dyrektor GOSRiT.. Dzięki licznym sponsorom i darczyńcom każdy uczestnik turnieju wyjechał z Luzina ze złotym medalem oraz licznymi nagrodami. Ponadto najlepsza dziesiątka KLEBA/KASZUB CUP otrzymała statuetkę „Diabelskich Skrzypiec” ufundowaną przez Jarosława WejeraWójta Gminy Luzino , każda drużyna dyplom ze zdjęciem a najlepsza trojka zawodów worek piłek treningowych.

Sponsorem głównym turnieju była firma KLEBA, ponadto nagrody dla młodych piłkarzy ufundowali: Ryszard Stachurski- Wojewoda Pomorski, Mieczysław Struk- Marszałek Województwa Pomorskiego,  OZPN, PZPN, KOPCIAK ADAM FIRMA NTG- INSTAL, GEN GAZFundacja Rozwoju Kultury Fizycznej oraz firma RUCH.

Wielkie emocję towarzyszyły dzisiaj młodym adeptom futbolu – powiedział po zawodach Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino –, którzy przy pełnych trybunach luzińskiej hali pokazali ile radości może sprawić gra w piłkę. Mieliśmy dzisiaj okazję zobaczyć wielką radość zwycięzców, zwłaszcza Olimpia Elbląg po pokonaniu w półfinale Lechii Gdańsk pokazała ogromną radość oraz smutek pokonanych. Widząc to wszystko chcę się robić takie imprezy. Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tych zawodów. Przede wszystkim p.Hannie Kleba Gozdecka z firmy KLEBA, sponsora głównego turnieju, organizatorom Tomaszowi Joryn i Tomaszowi MyszewskiemuMateuszowi Cytryniak- opiece medycznej oraz niezastąpionemu, Adamowi Olejniczakowi. Oddzielne podziękowania należą się naszym wolontariuszom, piłkarkom i piłkarzom GOSRiT Luzino. Za tydzień kolejny turniej. Najpierw w sobotę 30.11.2013 w WIKĘD/KASZUB CUP uczestniczyć będą zespoły seniorskie, a w niedzielę po raz pierwszy rozegrany zostanie KASZUB CUP  w siatkówkę. Na obie imprezy już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Tabela Końcowa:

19.       Sparta Secewice

20.       KTS-K Luzino

Nagrody Indywidualne:

1.         Najlepszy zawodnik – Paweł Szreder ( UKS Jedynka Reda)

2.         Najlepszy bramkarz –  Kacper Miotk ( GOSRiT Luzino tr Tomka)

3.         Król Strzelców – Kacper Urbański ( Lechia Gdańsk) – 10 bramek

Impreza ta jest objęta patronatem honorowym przez Mieczysława Struk- Marszałka Województwa Pomorskiego, Ryszarda Stachurskiego- Wojewodę Pomorskiego, Kazimierza Plocke- Wiceministra Rolnictwa, Magdalenę Kołodziejczak – przewodnicząca Pom. LZS, Radosława Michalskiego- prezesa OZPN, Wójta Gminy Luzino- Jarosława Wejera oraz znanych piłkarz Pawła Buzała i Karola Piątka.