dzisiaj: 20, wczoraj: 41
ogółem: 451 931
statystyki szczegółowe
|
Po dwu tygodniowej przerwie , już w najbliższy weekend 21/22 grudnia 2013 roku na Hala Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbędzie się już 7 tegoroczny Ogólnopolski Turniejel/professional Kaszub Cup. Tym razem w imprezie organizowanej przez KTS-K GOSRiT Luzino uczestniczyć będzie 20 drużyn rocznika 2002 . Warto dodać, ze w dotychczasowych, tegorocznych imprezach uczestniczyło już ponad 100 drużyn z terenu całego kraju, które rywalizują o nagrody ufundowane przez licznych sponsorów i darczyńców : Mariusz Maszota el professional, firmy KLEBA, Ryszard Stachurski - Wojewoda Pomorski ,Jarosław Wejer – Wójt Gminy Luzino, GOSRiT Luzino, PZPN, Premier Donald Tusk, KOPCIAK ADAM FIRMA NTG- INSTAL, GEN GAZ, Exclusive Sport, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej oraz firma RUCH.
Impreza ta jest objęta patronatem honorowym przez Mieczysława Struk- Marszałka Województwa Pomorskiego, Ryszarda Stachurskiego- Wojewodę Pomorskiego, Kazimierza Plocke- Wiceministra Rolnictwa, Magdalenę Kołodziejczak – przewodnicząca Pom. LZS, Radosława Michalskiego – prezesa OZPN i Wójta Gminy Luzino- Jarosława Wejera.
REGULAMIN ROZGRYWEK El Professional KASZUB CUP
§ 1. Przepisy
Zawody rozgrywane są na podstawie przepisów gry w piłkę nożną, zgodnie z niniejszym regulaminem i obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do wyjątków należą:
- Wyrzut z autu wykonujemy nogą z poza boiska, piłka nie może się toczyć i nie może być uderzona powyżej kolan wykonawcy
- Trener w trakcie rozgrywania zawodów nie dysponuje przerwą na żądanie (popularny „czas”)
- w trakcie zawodów czas jest zatrzymywany tylko i wyłącznie na polecenie sędziego.
§ 2. Sędziowie
Mecze będą prowadzone przez sędziów stowarzyszonych przy Pomorskim Związku Piłki Nożnej.
§ 3. Kategorie wiekowe
§ 4. Wymiary boisk, piłki do gry oraz obuwie
1. Kategorie: U11 – grają wyłącznie w butach piłkarskich przeznaczonych do gry na hali ,boisko z elastycznej nawierzchni syntetycznej o wymiarach 24x40 bramki o wymiarach 5x2 m, rzut karny 9 m, piłka nr 4.
§ 5. Skład drużyn i zmiany
1. Przed rozpoczęciem turnieju kierownicy każdej drużyny zobowiązani są do wypełnienia sprawozdania, protokołu zawodników uczestniczących w meczu.
2. Kategorie: U11 – w zawodach bierze udział 6 zawodników (5 zawodników w polu + bramkarz), drużyny mają nieograniczoną możliwość wymiany zawodników spośród wpisanych do protokołu z możliwością, ich powrotu do gry.
3. Wszelkie zmiany tylko w przerwie gry oraz w wyznaczonej strefie. (zawodnik może wejść na boisku dopiero po opuszczeniu go przez zawodnika schodzącego)
4. Jeden zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.
§ 6. Czas gry
1. Eliminacje:
a) Kategorie: 8 minut.
2. Finały:
a) Kategorie: 10 minut.
§ 7. System rozgrywek i punktacji
Zgodnie z harmonogramem załączanym dla rocznika U11. Organizator ma prawo zmiany harmonogramu rozgrywek.
1. System rozgrywek :
W turnieju dwu dniowym bierze udział 24 zespołów podzielonych na 4 grupy po 6 zespołów w każdej z grup.
2. System punktacji:
- za zwycięstwo przyznaje się trzy punkty,
- za spotkanie nierozstrzygnięte (remis) przyznaje się jeden punkt
- za spotkanie przegrane nie przyznaje się punktów.
§ 8. Kolejność miejsc
1. O kolejności drużyn w tabelach decyduje ilość zdobytych punktów.
2. W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:
Przy dwóch zespołach
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
d) przy dalszej równości, decyduje losowanie.
Przy więcej niż dwóch zespołach
przeprowadza się dodatkową punktację pomocniczą spotkań wyłącznie między zainteresowanymi drużynami, kierując się kolejno zasadami:
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek w meczach między zainteresowanymi zespołami,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych w meczach między zainteresowanymi zespołami,
d) przy dalszej równości korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
e) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
f) przy dalszej równości, decyduje losowanie.
3. W spotkaniach ćwierćfinałowych, półfinałowych i finałowych, przy nierozstrzygniętym meczu zarządza się serią 5 rzutów karnych, przy jej nie rozstrzygnięciu oddaje się po jednym strzale aż do rozstrzygnięcia.
§ 9. Napomnienia i protesty
1. Kary wychowawcze od 1 do 2 minut.
2. W przypadku drastycznego naruszenia przepisów zawodnik może być usunięty z boiska (czerwona kartka).
3. O konsekwencjach czerwonych kartek decyduje Komisja Zawodów.
4. W przypadku spraw spornych drużyna ma prawo do 10-ciu minut po zakończeniu meczu wnieść protest, który po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 zł, zostanie rozstrzygnięty w ciągu 20 min od złożenia protestu. Gdy protest zostanie odrzucony, kaucja przepada na rzecz organizatora.
§ 10. Uwagi organizacyjne
1. Organizator ubezpiecza turniej od OC , nie zapewnia ubezpieczenia zawodników z tytułu NW.
2. Każda z drużyn zobowiązana jest do przydzielenia swoim zawodników stałych numerów na koszulkach na czas trwania turnieju.
3. Każda drużyna musi posiadać jednakowy strój sportowy.
4. Każda z drużyn zobowiązana jest do przedstawienia następującej dokumentacji:
a) lista zbiorcza zawodników,
b) każdy z uczestników musi posiadać aktualną legitymację szkolną ze zdjęciem, lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
c) każdy z zawodników musi posiadać aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do uczestnictwa w rozgrywkach (dopuszczalne są listy zbiorcze).
d) każdy zespół powinien mieć maksymalnie 10 zawodników (nagrody przewidziane są dla 10 zawodników)
e) dla każdego zespołu przewidziana jest woda
5. Organizator dopuszcza udział dziewcząt w turnieju. W każdej z kategorii mogą występować dziewczyny o dwa lata starsze niż chłopcy. (np.: dziewczyna urodzona w roku 2000 może występować w roczniku 2002).
§ 12. Nagrody
1)Dla najlepszych trzech zespołów w danym turnieju przewidziany jest sprzęt sportowy, puchar oraz komplet okolicznościowych medali
2)Każdy zespół otrzyma pamiątkowy dyplom ze zdjęciem
3)Król strzelców, najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz turnieju otrzyma pamiątkową statuetkę oraz nagrodę rzeczową.
§ 13. Nocleg oraz wyżywienie
Istnieje możliwość noclegu oraz zakupu wyżywienia:
Nocleg w salach lekcyjnych w Gimnazjum w cenach:
- materac ( z poduszką i pościelą) 15 zł /doba
Wyżywienie:
- śniadanie 8 zł
- obiad 15 zł
- kolacja 8 zł
§ 14. Koszty uczestnictwa
Wpisowe na dwu-dniowy turniej od drużyny wynosi 250 zł,
§ 15. Interpretacja regulaminu należy do organizatora
§ 16. Szczegółowe przepisy
- Aut bramkowy bramkarz wykonuje ręką.
- bez zmiany stron, piłka nr 4 (nie futsalowa), pole karne półkole o promieniu 6m, gra 5 + bramkarz, zmiany „hokejowe” w obrębie swojej połowy.
- Wznowienie ze środka (na początku meczu i po straconej bramce jest rzutem pośrednim, nie można bezpośrednio zdobyć bramki), mecz wznawia drużyna która zajmuje połowę od strony zegara (wymieniona na pierwszej pozycji gospodarza)
- Aut wykonywany nogą (rzut pośredni).
- Bramkarz po aucie bramkowym wznawia piłkę ręką za pole karne.
- Mecz kończy sędzia gwizdkiem (nie sygnał dźwiękowy, np. po zakończeniu czasu może być wykonany rzut wolny, karny itp.).
Harmonogram gier KASZUB CUP dla rocznika 2002
21/22.12.2013
A | |
1 | UKS Dragon Bojano |
2 | Santos Gdańsk I |
3 | Profan Gościcino |
4 | UKS Sławoszyno |
5 | Sparta Gdańsk |
6 | Lechia Gdańsk |
B | |
1 | Santos Gdańsk II |
2 | Rozstaje Gdańsk |
3 | Gryf Wejherowo |
4 | Pogoń Lębork |
5 | Wicher Wierzchucino |
6 | Sztorm Gdynia |
C | |
1 | UKS Tęcza Nowa Wieś |
2 | KP Starogard Gdański |
3 | UKS Jedynka Reda |
4 | SKS Vigo Tuchom |
5 | Gryf Słupsk |
6 | Bałtyk Gdynia |
D | |
1 | GOSRiT Luzino |
2 | Polonia Lidzbark Warmiński |
3 | Olimpia Grudziądz |
4 | Don Bosco Ostróda |
5 | Elana Toruń |
6 | Sława Sławno |
Hala Widowiskowo Sportowa GOSRiT
im. Marszałka Macieja Płażyńskiego
84-242 Luzino ul. Adama Mickiewicza 22
DZIEŃ I – SOBOTA 07.12.2013 – MECZE GRUPOWE
1 | A | 08:00 | 08:08 | UKS Dragon Bojano | * | Santos Gdańsk Ćwiek |
|
|
2 | A | 08:10 | 08:18 | Profan Gościcino | * | UKS Sławoszyno |
|
|
3 | A | 08:20 | 08:28 | Lechia Gdańsk | * | Sparta Gdańsk |
|
|
4 | A | 08:30 | 08:38 | Profan Gościcino | * | UKS Dragon Bojano |
|
|
5 | A | 08:40 | 08:48 | UKS Sławoszyno | * | Sparta Gdańsk |
|
|
6 | A | 08:50 | 08:58 | Santos Gdańsk Ćwiek | * | Lechia Gdańsk |
|
|
7 | A | 09:00 | 09:08 | UKS Dragon Bojano | * | UKS Sławoszyno |
|
|
8 | A | 09:10 | 09:18 | Profan Gościcino | * | Lechia Gdańsk |
|
|
9 | A | 09:20 | 09:28 | Santos Gdańsk Ćwiek | * | Sparta Gdańsk |
|
|
10 | A | 09:30 | 09:38 | Lechia Gdańsk | * | UKS Sławoszyno |
|
|
11 | A | 09:40 | 09:48 | Sparta Gdańsk | * | UKS Dragon Bojano |
|
|
12 | A | 09:50 | 09:58 | Santos Gdańsk Ćwiek | * | Profan Gościcino |
|
|
13 | A | 10:00 | 10:08 | UKS Dragon Bojano | * | Lechia Gdańsk |
|
|
14 | A | 10:10 | 10:18 | UKS Sławoszyno | * | Santos Gdańsk Ćwiek |
|
|
15 | A | 10:20 | 10:28 | Sparta Gdańsk | * | Profan Gościcino |
|
|
16 | B | 10:30 | 10:38 | Santos Gdańsk Gliszczyński | * | Rozstaje Gdańsk |
|
|
17 | B | 10:40 | 10:48 | Gryf Wejherowo | * | Pogoń Lębork |
|
|
18 | B | 10:50 | 10:58 | Sztorm Gdynia | * | Wicher Wierzchucino |
|
|
19 | B | 11:00 | 11:08 | Gryf Wejherowo | * | Santos Gdańsk Gliszczyński |
|
|
20 | B | 11:10 | 11:18 | Pogoń Lębork | * | Wicher Wierzchucino |
|
|
21 | B | 11:20 | 11:28 | Rozstaje Gdańsk | * | Sztorm Gdynia |
|
|
22 | B | 11:30 | 11:38 | Santos Gdańsk Gliszczyński | * | Pogoń Lębork |
|
|
23 | B | 11:40 | 11:48 | Gryf Wejherowo | * | Sztorm Gdynia |
|
|
24 | B | 11:50 | 11:58 | Rozstaje Gdańsk | * | Wicher Wierzchucino |
| |
25 | B | 12:00 | 12:08 | Sztorm Gdynia | * | Pogoń Lębork |
|
|
26 | B | 12:10 | 12:18 | Wicher Wierzchucino | * | Santos Gdańsk Gliszczyński |
|
|
27 | B | 12:20 | 12:28 | Rozstaje Gdańsk | * | Gryf Wejherowo |
|
|
28 | B | 12:30 | 12:38 | Santos Gdańsk Gliszczyński | * | Sztorm Gdynia |
|
|
29 | B | 12:40 | 12:48 | Pogoń Lębork | * | Rozstaje Gdańsk |
|
|
30 | B | 12:50 | 12:58 | Wicher Wierzchucino | * | Gryf Wejherowo |
|
|
31 | C | 13:00 | 13:08 | UKS Tęcza Nowa Wieś | * | KP Starogard Gdański |
|
|
32 | C | 13:10 | 13:18 | UKS Jedynka Reda | * | SKS Vigo Tuchom |
|
|
33 | C | 13:20 | 13:28 | Bałtyk Gdynia | * | Gryf Słupsk |
|
|
34 | C | 13:30 | 13:38 | UKS Jedynka Reda | * | UKS Tęcza Nowa Wieś |
|
|
35 | C | 13:40 | 13:48 | SKS Vigo Tuchom | * | Gryf Słupsk |
|
|
36 | C | 13:50 | 13:58 | KP Starogard Gdański | * | Bałtyk Gdynia |
|
|
37 | C | 14:00 | 14:08 | UKS Tęcza Nowa Wieś | * | SKS Vigo Tuchom |
|
|
38 | C | 14:10 | 14:18 | UKS Jedynka Reda | * | Bałtyk Gdynia |
|
|
39 | C | 14:20 | 14:28 | KP Starogard Gdański | * | Gryf Słupsk |
|
|
40 | C | 14:30 | 14:38 | Bałtyk Gdynia | * | SKS Vigo Tuchom |
|
|
41 | C | 14:40 | 14:48 | Gryf Słupsk | * | UKS Tęcza Nowa Wieś |
|
|
42 | C | 14:50 | 14:58 | KP Starogard Gdański | * | UKS Jedynka Reda |
|
|
43 | C | 15:00 | 15:08 | UKS Tęcza Nowa Wieś | * | Bałtyk Gdynia |
|
|
44 | C | 15:10 | 15:18 | SKS Vigo Tuchom | * | KP Starogard Gdański | ||
45 | C | 15:20 | 15:28 | Gryf Słupsk | * | UKS Jedynka Reda | ||
46 | D | 15:30 | 15:38 | GOSRiT Luzino | * | Polonia Lidzbark Warmiński | ||
47 | D | 15:40 | 15:48 | Olimpia Grudziądz | * | Don Bosco Ostróda | ||
48 | D | 15:50 | 15:58 | Sława Sławno | * | Elana Toruń | ||
49 | D | 16:00 | 16:08 | Olimpia Grudziądz | * | GOSRiT Luzino | ||
50 | D | 16:10 | 16:18 | Don Bosco Ostróda | * | Elana Toruń | ||
51 | D | 16:20 | 16:28 | Polonia Lidzbark Warmiński | * | Sława Sławno | ||
52 | D | 16:30 | 16:38 | GOSRiT Luzino | * | Don Bosco Ostróda | ||
53 | D | 16:40 | 16:48 | Olimpia Grudziądz | * | Sława Sławno | ||
54 | D | 16:50 | 16:58 | Polonia Lidzbark Warmiński | * | Elana Toruń | ||
55 | D | 17:00 | 17:08 | Sława Sławno | * | Don Bosco Ostróda | ||
56 | D | 17:10 | 17:18 | Elana Toruń | * | GOSRiT Luzino | ||
57 | D | 17:20 | 17:28 | Polonia Lidzbark Warmiński | * | Olimpia Grudziądz | ||
58 | D | 17:30 | 17:38 | GOSRiT Luzino | * | Sława Sławno | ||
59 | D | 17:40 | 17:48 | Don Bosco Ostróda | * | Polonia Lidzbark Warmiński | ||
60 | D | 17:50 | 17:58 | Elana Toruń | * | Olimpia Grudziądz |
PROGRAM MINUTOWY - NIEDZIELA 8 GRUDZIEŃ
GRAMY W ZALEŻNOŚCI OD MIEJSCA ZAJĘTEGO W GRUPIE
Numer meczu | Godzina | MIEJSCE | DRUŻYNY | WYNIK | ||
GRA O MIEJSCA 17-24 systemem pucharowym | ||||||
1 | 8.20 | 6A-5B |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie A – 5 miejsce w grupie B |
|
| |
2 | 8.32 | 6C-5D |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie C – 5 miejsce w grupie D |
|
| |
3 | 8.44 | 6B-5A |
....................................... - .................................. 6 miejsce w grupie B - 5 miejsce w grupie A |
|
| |
4 | 8.56 | 6D-5C |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie D - 5 miejsce w grupie C |
|
| |
5 | 9.08 | 21-24 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 1 – Przegrany meczu nr 2 |
|
| |
6 |
9.20 |
17-20 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 1 – Zwycięzca meczu nr 2 |
|
| |
7 | 9.32 | 21-24 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 3 - Przegrany meczu nr 4 |
|
| |
8 | 9.44 | 17-20 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 4 |
|
| |
9 | 9.56 | O 23 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 5 – Przegrany meczu nr 7 |
|
| |
10 | 10.08 | O 21 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 5 – Zwycięzca meczu nr 7 |
|
| |
11 | 10.20 | O 19 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 6 - Przegrany meczu nr 8 |
|
| |
12 | 10.32 | O 17 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 6 - Zwycięzca meczu nr 8 |
|
| |
10.45- 11.00 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 17-24 | ||||||
GRA O MIEJSCA 9-16 systemem pucharowym | ||||||
13 | 11.00 | 4A-3B |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie A – 3 miejsce w grupie B |
|
| |
14 | 11.12 | 4C-3D |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie C – 3 miejsce w grupie D |
|
| |
15 | 11.24 | 4B-3A |
....................................... - .................................. 4 miejsce w grupie B - 3 miejsce w grupie A |
|
| |
16 | 11.36 | 4D-3C |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie D - 3 miejsce w grupie C |
|
| |
17 | 11.48 | 13-16 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 13 – Przegrany meczu nr 14 |
|
| |
18 | 12.00 | 9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 13 – Zwycięzca meczu nr 14 |
|
| |
19 | 12.12 | 13-16 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 15 - Przegrany meczu nr 16 |
|
| |
20 | 12.24 | 9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 15 - Zwycięzca meczu nr 16 |
|
| |
21 | 12.36 | O 15 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 17 – Przegrany meczu nr 19 |
|
| |
22 | 12.48 | O 13 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 17 – Zwycięzca meczu nr 19 |
|
| |
23 | 13.00 | O 11 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 18 - Przegrany meczu nr 20 |
|
| |
24 | 13.12 | O 9 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 18 - Zwycięzca meczu nr 20 |
|
| |
13.30-13.45 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 9-16 | ||||||
GRA O MIEJSCA 1-8 systemem pucharowym | ||||||
25 | 13.48 | 2A-1B |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie A – 1 miejsce w grupie B |
|
| |
26 | 14.00 | 2C-1D |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie C – 1 miejsce w grupie D |
|
| |
27 | 14.12 | 2B-1A |
....................................... - .................................. 2 miejsce w grupie B - 1 miejsce w grupie A |
|
| |
28 | 14.24 | 2D-1C |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie D - 1 miejsce w grupie C |
|
| |
29 | 14.36 | 5-8 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 25 – Przegrany meczu nr. 26 |
|
| |
30 | 14.48 | 1-4 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 25 – Zwycięzca meczu nr. 26 |
|
| |
31 | 15.00 | 5-8 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 27 - Przegrany meczu nr. 28 |
|
| |
32 | 15.12 | 1-4 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 28 - Zwycięzca meczu nr. 28 |
|
| |
33 | 15.24 | O 7 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 29 – Przegrany meczu nr. 31 |
|
| |
34 | 15.36 | O 5 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 29 – Zwycięzca meczu nr. 31 |
|
| |
35 | 15.48 | O 3 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 30 - Przegrany meczu nr. 32 |
|
| |
36 | 16.00 | FINAŁ |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 30 - Zwycięzca meczu nr. 32 |
|
| |
16.30 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 1-8 zakończenie Kaszub Cup | ||||||