dzisiaj: 42, wczoraj: 9
ogółem: 451 912
statystyki szczegółowe
|
Po przerwie świąteczno – noworocznej w najbliższy weekend 11/12.01.2014 odbędzie się kolejny turniejEl professional/Kaszub Cup. Tym razem w Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie rywalizować będą drużyny rocznika 2001. Z zaproszenia KTS-K GOSRiT Luzino skorzystały 24 drużyny z 6 województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodnio – pomorskiego , kujawsko- pomorskiego oraz wielkopolskiego.
Warto dodać, że w tej edycji turnieju uczestniczyło już ponad 1500 młodych adeptów futbolu ze 120 drużyn.
Impreza ta jest objęta patronatem honorowym przez Mieczysława Struk- Marszałka Województwa Pomorskiego, Ryszarda Stachurskiego- Wojewodę Pomorskiego, Kazimierza Plocke- Wiceministra Rolnictwa, Magdalenę Kołodziejczak – przewodnicząca Pom. LZS, Radosława Michalskiego – prezesa OZPN i Wójta Gminy Luzino- Jarosława Wejera.
Nagrody dla uczestników turnieju fundują: Mariusz Maszota- El professional, Ryszard Stachurski - Wojewoda Pomorski , Jarosław Wejer – Wójt Gminy Luzino, GOSRiT Luzino, KOPCIAK ADAM FIRMA NTG- INSTAL, Exclusive Sport, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej oraz firma RUCH.
El Professional KASZUB CUP 2014
Klub/rocznik……………………………………………………………………………
Trener drużyny……………………………………………………………………………
Kierownik drużyny……………………………………………………………………………
Lp. |
| Kolorystyka strojów | Strzelone bramki | |||||||||||||
|
| |||||||||||||||
Imię i Nazwisko | Numer stroju | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ||||
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
REGULAMIN ROZGRYWEK El Professional KASZUB CUP
§ 1. Przepisy
Zawody rozgrywane są na podstawie przepisów gry w piłkę nożną, zgodnie z niniejszym regulaminem i obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do wyjątków należą:
- Wyrzut z autu wykonujemy nogą z poza boiska, piłka nie może się toczyć i nie może być uderzona powyżej kolan wykonawcy
- Trener w trakcie rozgrywania zawodów nie dysponuje przerwą na żądanie (popularny „czas”)
- w trakcie zawodów czas jest zatrzymywany tylko i wyłącznie na polecenie sędziego.
§ 2. Sędziowie
Mecze będą prowadzone przez sędziów stowarzyszonych przy Pomorskim Związku Piłki Nożnej.
§ 3. Kategorie wiekowe
§ 4. Wymiary boisk, piłki do gry oraz obuwie
1. Kategorie: U12 – grają wyłącznie w butach piłkarskich przeznaczonych do gry na hali ,boisko z elastycznej nawierzchni syntetycznej o wymiarach 24x40 bramki o wymiarach 5x2 m, rzut karny 9 m, piłka nr 4.
§ 5. Skład drużyn i zmiany
1. Przed rozpoczęciem turnieju kierownicy każdej drużyny zobowiązani są do wypełnienia sprawozdania, protokołu zawodników uczestniczących w meczu.
2. Kategorie: U12 – w zawodach bierze udział 5 zawodników (4 zawodników w polu + bramkarz), drużyny mają nieograniczoną możliwość wymiany zawodników spośród wpisanych do protokołu z możliwością, ich powrotu do gry.
3. Wszelkie zmiany tylko w przerwie gry oraz w wyznaczonej strefie. (zawodnik może wejść na boisku dopiero po opuszczeniu go przez zawodnika schodzącego)
4. Jeden zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.
§ 6. Czas gry
1. Eliminacje:
a) Kategorie: 8 minut.
2. Finały:
a) Kategorie: 12 minut.
§ 7. System rozgrywek i punktacji
Zgodnie z harmonogramem załączanym dla rocznika U12. Organizator ma prawo zmiany harmonogramu rozgrywek.
1. System rozgrywek :
W turnieju dwu dniowym bierze udział 24 zespołów podzielonych na 4 grupy po 6 zespołów w każdej z grup.
2. System punktacji:
- za zwycięstwo przyznaje się trzy punkty,
- za spotkanie nierozstrzygnięte (remis) przyznaje się jeden punkt
- za spotkanie przegrane nie przyznaje się punktów.
§ 8. Kolejność miejsc
1. O kolejności drużyn w tabelach decyduje ilość zdobytych punktów. Z każdej grupy 2 pierwsze zespoły grają o miejsca 1-8, 3 i 4 zespół o miejsca 9-16, a zespoły z miejsc 5 i 6 o miejsca 17-24.
2. W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:
Przy dwóch zespołach
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
d) przy dalszej równości, decyduje losowanie.
Przy więcej niż dwóch zespołach
przeprowadza się dodatkową punktację pomocniczą spotkań wyłącznie między zainteresowanymi drużynami, kierując się kolejno zasadami:
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek w meczach między zainteresowanymi zespołami,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych w meczach między zainteresowanymi zespołami,
d) przy dalszej równości korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
e) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
f) przy dalszej równości, decyduje losowanie.
3. W spotkaniach ćwierćfinałowych, półfinałowych i finałowych, przy nierozstrzygniętym meczu zarządza się serią 3 rzutów karnych, przy jej nie rozstrzygnięciu oddaje się po jednym strzale aż do rozstrzygnięcia.
§ 9. Napomnienia i protesty
1. Kary wychowawcze od 1 do 2 minut.
2. W przypadku drastycznego naruszenia przepisów zawodnik może być usunięty z boiska (czerwona kartka).
3. O konsekwencjach czerwonych kartek decyduje Komisja Zawodów.
4. W przypadku spraw spornych drużyna ma prawo do 10-ciu minut po zakończeniu meczu wnieść protest, który po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 zł, zostanie rozstrzygnięty w ciągu 20 min od złożenia protestu. Gdy protest zostanie odrzucony, kaucja przepada na rzecz organizatora.
§ 10. Uwagi organizacyjne
1. Organizator ubezpiecza turniej od OC , nie zapewnia ubezpieczenia zawodników z tytułu NW.
2. Każda z drużyn zobowiązana jest do przydzielenia swoim zawodników stałych numerów na koszulkach na czas trwania turnieju.
3. Każda drużyna musi posiadać jednakowy strój sportowy.
4. Każda z drużyn zobowiązana jest do przedstawienia następującej dokumentacji:
a) lista zbiorcza zawodników,
b) każdy z uczestników musi posiadać aktualną legitymację szkolną ze zdjęciem, lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
c) każdy z zawodników musi posiadać aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do uczestnictwa w rozgrywkach (dopuszczalne są listy zbiorcze).
d) każdy zespół powinien mieć maksymalnie 10 zawodników (nagrody przewidziane są dla 10 zawodników)
e) dla każdego zespołu przewidziana jest woda
5. Organizator dopuszcza udział dziewcząt w turnieju. W każdej z kategorii mogą występować dziewczyny o dwa lata starsze niż chłopcy. (np.: dziewczyna urodzona w roku 1999 może występować w roczniku 2001).
§ 12. Nagrody
1)Dla najlepszych trzech zespołów w danym turnieju przewidziany jest sprzęt sportowy, puchar oraz komplet okolicznościowych medali
2)Każdy zespół otrzyma pamiątkowy dyplom ze zdjęciem
3)Król strzelców, najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz turnieju otrzyma pamiątkową statuetkę oraz nagrodę rzeczową.
§ 13. Nocleg oraz wyżywienie
Istnieje możliwość noclegu oraz zakupu wyżywienia:
Nocleg w salach lekcyjnych w Gimnazjum w cenach:
- materac ( z poduszką i pościelą) 15 zł /doba
Wyżywienie:
- śniadanie 8 zł
- obiad 15 zł
- kolacja 8 zł
§ 14. Koszty uczestnictwa
Wpisowe na dwu-dniowy turniej od drużyny wynosi 250 zł,
§ 15. Interpretacja regulaminu należy do organizatora
§ 16. Szczegółowe przepisy
- Aut bramkowy bramkarz wykonuje ręką.
- bez zmiany stron, piłka nr 4 (nie futsalowa), pole karne półkole o promieniu 6m, gra 4 + bramkarz, zmiany „hokejowe” w obrębie swojej połowy.
- Wznowienie ze środka (na początku meczu i po straconej bramce jest rzutem pośrednim, nie można bezpośrednio zdobyć bramki), mecz wznawia drużyna która zajmuje połowę od strony zegara (wymieniona na pierwszej pozycji gospodarza)
- Aut wykonywany nogą (rzut pośredni) do wysokości kolan.
- Bramkarz po aucie bramkowym wznawia piłkę ręką za pole karne.
- Mecz kończy sędzia gwizdkiem (nie sygnał dźwiękowy, np. po zakończeniu czasu może być wykonany rzut wolny, karny itp.).
Harmonogram gier KASZUB CUP dla rocznika 2001
11/12.01.2014
A | |
1 | Gryf Wejherowo |
2 | Pogoń Lębork |
3 | GKS Kowale |
4 | Bałtyk Gdynia |
5 | Anioły Garczegorze |
6 | Jaguar Gdańsk |
B | |
1 | Czarni Pruszcz Gdański |
2 | Gedania Gdańsk |
3 | Santos Gdańsk |
4 | SP 5 Lew Lębork |
5 | KS Gowidlino |
6 | GOSRiT Luzino II |
C | |
1 | Gwardia Koszalin I |
2 | Sława Sławno I |
3 | Pogoń Lębork/3 Lębork |
4 | UKS Jedynka Reda |
5 | Gryf Słupsk |
6 | Victoria Koronowo |
D | |
1 | GOSRiT Luzino |
2 | Gwardia Koszalin II |
3 | Unia Swarzędz |
4 | Sława Sławno II |
5 | Polonia Bydgoszcz |
6 | Huragan Morąg |
Hala Widowiskowo Sportowa GOSRiT
im. Marszałka Macieja Płażyńskiego
84-242 Luzino ul. Adama Mickiewicza 22
DZIEŃ I – SOBOTA 11.01.2013 – MECZE GRUPOWE
1 | A | 08:00 | 08:08 | Gryf Wejherowo | * | Jaguar Gdańsk |
|
|
2 | A | 08:10 | 08:18 | Pogoń Lębork | * | Anioły Garczegorze |
|
|
3 | A | 08:20 | 08:28 | GKS Kowale | * | Gryf Wejherowo |
|
|
4 | A | 08:30 | 08:38 | Bałtyk Gdynia | * | Pogoń Lębork |
|
|
5 | A | 08:40 | 08:48 | GKS Kowale | * | Jaguar Gdańsk |
|
|
6 | A | 08:50 | 08:58 | Bałtyk Gdynia | * | Anioły Garczegorze |
|
|
7 | A | 09:00 | 09:08 | Pogoń Lębork | * | Jaguar Gdańsk |
|
|
8 | A | 09:10 | 09:18 | GKS Kowale | * | Bałtyk Gdynia |
|
|
9 | A | 09:20 | 09:28 | Anioły Garczegorze | * | Gryf Wejherowo |
|
|
10 | A | 09:30 | 09:38 | Pogoń Lębork | * | GKS Kowale |
|
|
11 | A | 09:40 | 09:48 | Jaguar Gdańsk | * | Bałtyk Gdynia |
|
|
12 | A | 09:50 | 09:58 | Gryf Wejherowo | * | Pogoń Lębork |
|
|
13 | A | 10:00 | 10:08 | Jaguar Gdańsk | * | Anioły Garczegorze |
|
|
14 | A | 10:10 | 10:18 | Gryf Wejherowo | * | Bałtyk Gdynia |
|
|
15 | A | 10:20 | 10:28 | Anioły Garczegorze | * | GKS Kowale |
|
|
16 | B | 10:30 | 10:38 | Czarni Pruszcz Gdański | * | GOSRiT Luzino II |
|
|
17 | B | 10:40 | 10:48 | Gedania Gdańsk | * | GKS Gowidlino |
|
|
18 | B | 10:50 | 10:58 | Santos Gdańsk | * | Czarni Pruszcz Gdański |
|
|
19 | B | 11:00 | 11:08 | SP 5 Lew Lębork | * | Gedania Gdańsk |
|
|
20 | B | 11:10 | 11:18 | Santos Gdańsk | * | GOSRiT Luzino II |
|
|
21 | B | 11:20 | 11:28 | SP 5 Lew Lębork | * | GKS Gowidlino |
|
|
22 | B | 11:30 | 11:38 | Gedania Gdańsk | * | GOSRiT Luzino II |
|
|
23 | B | 11:40 | 11:48 | Santos Gdańsk | * | SP 5 Lew Lębork |
|
|
24 | B | 11:50 | 11:58 | GKS Gowidlino | * | Czarni Pruszcza Gdański |
| |
25 | B | 12:00 | 12:08 | Gedania Gdańsk | * | Santos Gdańsk |
|
|
26 | B | 12:10 | 12:18 | GOSRiT Luzino II | * | SP 5 Lew Lębork |
|
|
27 | B | 12:20 | 12:28 | Czarni Pruszcz Gdański | * | Gedania Gdańsk |
|
|
28 | B | 12:30 | 12:38 | GOSRiT Luzino II | * | GKS Gowidlino |
|
|
29 | B | 12:40 | 12:48 | Czarni Pruszcz Gdański | * | SP 5 Lew Lębork |
|
|
30 | B | 12:50 | 12:58 | GKS Gowidlino | * | Santos Gdańsk |
|
|
31 | C | 13:00 | 13:08 | Gwardia Koszalin | * | Victoria Koronowo |
|
|
32 | C | 13:10 | 13:18 | Sława Sławno I | * | Gryf Słupsk |
|
|
33 | C | 13:20 | 13:28 | Pogoń Lębork/ 3 Lębork | * | Gwardia Koszalin I |
|
|
34 | C | 13:30 | 13:38 | UKS Jedynka Reda | * | Sława Sławno |
|
|
35 | C | 13:40 | 13:48 | Pogoń Lębork/ 3 Lębork | * | Victoria Koronowo |
|
|
36 | C | 13:50 | 13:58 | UKS Jedynka Reda | * | Gryf Słupsk |
|
|
37 | C | 14:00 | 14:08 | Sława Sławno I | * | Victoria Koronowo |
|
|
38 | C | 14:10 | 14:18 | Pogoń Lębork/ 3 Lębork | * | UKS Jedynka Reda |
|
|
39 | C | 14:20 | 14:28 | Gryf Słupsk | * | Gwardia Koszalin |
|
|
40 | C | 14:30 | 14:38 | Sława Sławno I | * | Pogoń Lębork/ 3 Lębork |
|
|
41 | C | 14:40 | 14:48 | Victoria Koronowo | * | UKS Jedynka Reda |
|
|
42 | C | 14:50 | 14:58 | Gwardia Koszalin I | * | Sława Sławno I |
|
|
43 | C | 15:00 | 15:08 | Victoria Koronowo | * | Gryf Słupsk |
|
|
44 | C | 15:10 | 15:18 | Gwardia Koszalin I | * | UKS Jedynka Reda | ||
45 | C | 15:20 | 15:28 | Gryf Słupsk | * | Pogoń Lębork/ 3 Lębork | ||
46 | D | 15:30 | 15:38 | GOSRiT Luzino | * | Huragan Morąg | ||
47 | D | 15:40 | 15:48 | Gwardia Koszalin II | * | Polonia Bydgoszcz | ||
48 | D | 15:50 | 15:58 | Unia Swarzędz | * | GOSRiT Luzino | ||
49 | D | 16:00 | 16:08 | Sława Sławno II | * | Gwardia Koszalin II | ||
50 | D | 16:10 | 16:18 | Unia Swarzędz | * | Huragan Morąg | ||
51 | D | 16:20 | 16:28 | Sława Sławno II | * | Polonia Bydgoszcz | ||
52 | D | 16:30 | 16:38 | Gwardia Koszalin II | * | Huragan Morąg | ||
53 | D | 16:40 | 16:48 | Sława Sławno II | * | Unia Swarzędz | ||
54 | D | 16:50 | 16:58 | Polonia Bydgoszcz | * | GOSRiT Luzino | ||
55 | D | 17:00 | 17:08 | Gwardia Koszalin II | * | Unia Swarzędz | ||
56 | D | 17:10 | 17:18 | Huragan Morąg | * | Sława Sławno II | ||
57 | D | 17:20 | 17:28 | GOSRiT Luzino | * | Gwardia Koszalin II | ||
58 | D | 17:30 | 17:38 | Huragan Morąg | * | Polonia Bydgoszcz | ||
59 | D | 17:40 | 17:48 | GOSRiT Luzino | * | Sława Sławno II | ||
60 | D | 17:50 | 17:58 | Polonia Bydgoszcz | * | Huragan Morąg |
PROGRAM MINUTOWY - NIEDZIELA 8 GRUDZIEŃ
GRAMY W ZALEŻNOŚCI OD MIEJSCA ZAJĘTEGO W GRUPIE
Numer meczu | Godzina | MIEJSCE | DRUŻYNY | WYNIK | ||
GRA O MIEJSCA 17-24 systemem pucharowym | ||||||
1 | 8.20 | 6A-5B |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie A – 5 miejsce w grupie B |
|
| |
2 | 8.34 | 6C-5D |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie C – 5 miejsce w grupie D |
|
| |
3 | 8.48 | 6B-5A |
....................................... - .................................. 6 miejsce w grupie B - 5 miejsce w grupie A |
|
| |
4 | 9.02 | 6D-5C |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie D - 5 miejsce w grupie C |
|
| |
5 | 9.16 | 21-24 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 1 – Przegrany meczu nr 2 |
|
| |
6 |
9.30 |
17-20 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 1 – Zwycięzca meczu nr 2 |
|
| |
7 | 9.44 | 21-24 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 3 - Przegrany meczu nr 4 |
|
| |
8 | 9.58 | 17-20 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 4 |
|
| |
9 | 10.12 | O 23 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 5 – Przegrany meczu nr 7 |
|
| |
10 | 10.26 | O 21 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 5 – Zwycięzca meczu nr 7 |
|
| |
11 | 10.40 | O 19 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 6 - Przegrany meczu nr 8 |
|
| |
12 | 10.54 | O 17 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 6 - Zwycięzca meczu nr 8 |
|
| |
10.55- 11.05 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 17-24 | ||||||
GRA O MIEJSCA 9-16 systemem pucharowym | ||||||
13 | 11.10 | 4A-3B |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie A – 3 miejsce w grupie B |
|
| |
14 | 11.24 | 4C-3D |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie C – 3 miejsce w grupie D |
|
| |
15 | 11.38 | 4B-3A |
....................................... - .................................. 4 miejsce w grupie B - 3 miejsce w grupie A |
|
| |
16 | 11.52 | 4D-3C |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie D - 3 miejsce w grupie C |
|
| |
17 | 12.06 | 13-16 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 13 – Przegrany meczu nr 14 |
|
| |
18 | 12.20 | 9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 13 – Zwycięzca meczu nr 14 |
|
| |
19 | 12.34 | 13-16 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 15 - Przegrany meczu nr 16 |
|
| |
20 | 12.48 | 9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 15 - Zwycięzca meczu nr 16 |
|
| |
21 | 13.02 | O 15 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 17 – Przegrany meczu nr 19 |
|
| |
22 | 13.16 | O 13 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 17 – Zwycięzca meczu nr 19 |
|
| |
23 | 13.30 | O 11 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 18 - Przegrany meczu nr 20 |
|
| |
24 | 13.44 | O 9 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 18 - Zwycięzca meczu nr 20 |
|
| |
14.00-14.15 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 9-16 | ||||||
GRA O MIEJSCA 1-8 systemem pucharowym | ||||||
25 | 14.20 | 2A-1B |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie A – 1 miejsce w grupie B |
|
| |
26 | 14.34 | 2C-1D |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie C – 1 miejsce w grupie D |
|
| |
27 | 14.48 | 2B-1A |
....................................... - .................................. 2 miejsce w grupie B - 1 miejsce w grupie A |
|
| |
28 | 15.02 | 2D-1C |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie D - 1 miejsce w grupie C |
|
| |
29 | 15.16 | 5-8 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 25 – Przegrany meczu nr. 26 |
|
| |
30 | 15.30 | 1-4 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 25 – Zwycięzca meczu nr. 26 |
|
| |
31 | 15.44 | 5-8 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 27 - Przegrany meczu nr. 28 |
|
| |
32 | 15.58 | 1-4 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 28 - Zwycięzca meczu nr. 28 |
|
| |
33 | 16.02 | O 7 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 29 – Przegrany meczu nr. 31 |
|
| |
34 | 16.16 | O 5 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 29 – Zwycięzca meczu nr. 31 |
|
| |
35 | 16.30 | O 3 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 30 - Przegrany meczu nr. 32 |
|
| |
36 | 16.45 | FINAŁ |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 30 - Zwycięzca meczu nr. 32 |
|
| |
17.00 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 1-8 zakończenie Kaszub Cup | ||||||