dzisiaj: 13, wczoraj: 41
ogółem: 451 924
statystyki szczegółowe
|
W ostatni weekend 11/12 stycznia 2014 roku na Hala Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbył się już kolejny El professional/Kaszub Cup. Był to już 8 rozgrywany tej zimy turniej, w którym rywalizowały 24 drużyny rocznika 2001 z 5 województw.
Zawody stojące na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie wygrała drużyna Huragana Morąg, która w całym turnieju nie przegrała żadnego meczu, remisując tylko z gospodarzami GOSRiT/El professional Luzino. Drugą drużyną zostali zawodnicy Gryfa Wejherowo, a na najniższym stopniu podium stanęli piłkarze Gwardii Koszalin.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krasa Klaudiusz ( Huragan Morąg), bramkarzem : Oczkowski Michał ( Victoria Koronowo), a królem strzelców z 12 bramkami został Baranowski Karol (Gryf Wejherowo). Nagrody dla najlepszych zawodników turnieju ufundowała firma Exclusive Sport.
Dobrze zaprezentowali się w turnieju zawodnicy GOSRiT/El professional Luzino, którzy mimo, że ostatecznie zajęli dopiero 10 miejsce jako jedyni urwali punkty późniejszym zwycięzcą turnieju, Huraganowi Morąg a w całej imprezie przegrali tylko 2 mecze.
Po zakończeniu zawodów odbyła się uroczystość wręczenia nagród, w której młodzi piłkarze otrzymali z rąk Piotra Klecha- dyrektora GOSRiT oraz organizatorów imprezy: Pawła Radeckiego, Mateusza Cytryniaka, Adama Olejniczaka i Tomasza Myszewskiego, liczne nagrody. Ich fundatorami byli: Mariusz Maszota – El professional, Wójt Gminy Luzino – Jarosław Wejer, Wojewoda Pomorski – Ryszard Stachurski, GOSRiT Luzino, KOPCIAK ADAM FIRMA NTG- INSTAL, Exclusive Sport, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej oraz firma RUCH.
Końcowa kolejność El professional/Kaszub Cup rocznik 2001 ( w nawiasie najlepsi zawodnicy swojej drużyny)
1. Huragan Morąg
2. Gryf Wejherowo
3. Gwardia II Koszalin
4. Pogoń Lębork ( Grzebiela jakub)
5. Gedania Gdańsk ( Zajączkowski Franek)
6. Pogoń Trójka Lębork ( Miotk Wiktor)
7. Victoria Koronowo ( Bartek Sędej)
8. Lew SP 5 Lębork ( Parulski Nikodem)
9. Czarni Pruszcz Gdański ( Sadowski Jan)
10. GOSRiT/El professional Luzino ( Oskar Klotzki)
11. Unia Swarzędz ( Czarnecki Mikołaj)
12. GKS II Kowale ( Sokołowski Oskar)
13. WKS FC Gowidlino ( Wojda Damian)
14. Bałtyk Gdynia ( Szymon Stencki)
15. Gryf Słupsk ( Maciejski Daniel)
16. Gwardia Koszalin ( Michał Machała)
17. UKS Jedynka Reda ( Joachimek Błażej)
18. Anioły Garczegorze ( Mielewczyk Dawid)
19. GOSRiT 2 Luzino ( Zbigniew Hinc)
20. UKS Sława – Jedynka Sławno ( Bajtek Oskar)
21. Santos Gdańsk ( Oskar Maszota)
22. GKS Kowale ( Jakub Łapiński)
23. UKS II Sława – Jedynka Sławno ( Kacper Gołojuch)
24. Polonia Bydgoszcz ( Michał Sobczyński)